ساعت بیست و یک و پنجاه و چهار و همسر امروز مهتابی های کابینت ها رو درست کرد و برق کشیش مشکل داشت و رفت سنگ نقره خرید و پوشه و شیر و وسایل برق کاری و هر وقت به کارهای سارا فکر می کنم حسابی بهم میریزم و بسیار آدم خطرناکی هست و همه هم میشناسنش و از طرفی فوق حرفه ای هم هست و تو خوب نشون دادن خودش مهارت داره و تو بد نشون دادن دیگران هم حرفه ای هست و باید بپذریم که یک قسمتی از زندگی پذیرفتن این حقیقت هست که اینجور آدمها وجود دارن و تو بعضی شرایط می تونیم اوضاع رو تغییر بدیم و تو شرایط دیگه نمی تونیم .تو رستوران بیف استروگانوف سفارش دادیم با سالاد سزار و با پیتزا آمریکایی چیکن بیف و نامبر وان برگر و ماءالشعیر ماگی و کلی دود هم رو میز راه انداخت بعد از آوردن ماگ ها و غذاهای نامبر وان همیشه عالی هست و همیشه غبطه میخورم که چرا همسر بیشتر وقت نداره که با ما بگذرونه و کارهای بیشتری برای خانه انجام می دادیم . و خانم دوبی با بچه اش کل تعطیلات رو رفته اونجا و مطمئن هستم که برنامه میریزه که کلا برای زندگی بره اونجا و من چرا انقدر نگرانم و عجول و چرا صبرم کم شده 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود سریال رالی ایرانی2 کیفیت بالا رایگان حلال قانونی راه اندیشه نقره ای موزیک ترفند های کامپیوتر و وب Julian russia4.parsablog.com تعميرات و بازسازي ساختمان فروشگاه اینترنتی پیچک خیال وبلاگ محسن صالحی فرد