مینا زنگ زد و از پسر درباره کلاس موسیقی پرسید و میخواد که آموزشگاه زرنگار ببرد دخترش را و صحبت شد درباره دکتر ، شوهر اکرم و مراسم ختم و من پسر را کلاس پیانو بردم و این جلسه آخر پیانو بود و امشب باید تصمیم بگیریم بابت رفتن و یا نرفتن کلاس پیانو و نظر من این است که پسر برود و این به نفعش است و نمی دانم واقعا کار درست چیست و کلاس رباتیک هم قطع شد . ونه نقاشی میره و نه خط و بعدها هم نمی تونه ادامه بده و نظر من رو رفتنه برای اینکه از نظر معنوی کمک می کنه یعنی غیر مستقیم و سایت medium  را مثال بزنم که از سایت artprojectsforkids.org  پیدا کردم و بنابراین هنر غیر مستقیم ما را به سمت هدفمان سوق میده و کلاس زبان پسر هم منحل شد . و راه حل و روش گفتن به همسر را به من نشان بده و برای شام قورمه سبزی گذاشتم و ناهار بچه ها کباب دیگی خوردند و عصر پسر سبزی پلو با کباب دیگی خورد و پسر که سر کلاس بود من تو ماشین منتظرش ماندم و دیر شد برای رسیدن به سر کلاس چرتکه و پسر رفت به دیدن پسر دایی اش و نرفت خانه و چون من با دختر به روش فلای لیدی تکالیفش رو کار کردم معلمش گفت باهوشه و قبلا هم کتاب B را اشتباه کار کرده بودم و زمینه داشته . الان خونه هستم و دلم نوشتن میخواهد . 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چاپ سررسید 99 پهنه ی کویر Kristin Michael app padra ستاره سهیل Katrina Jennifer جیلبریک دانلود رایگان فیلم