صبح زنگ زدم که برنامه چه هست و خواهر گفت تیکه انداختی و چون من گفتم میام سارا نیومده و گفته که میرم پیش مامانم و باهم رفتن خونه مادر رن برادرزاده و ابنجور میخواد جا بندازه که من آدم تیکه اندازیم و خودش هیچ مشکلی نداره و خواب عقرب دیدم و یادم اومد که خواب یه تا عقرب را دیدم تو آشپزخانه پشت لباسشویی و این سری هم زیر تخت تو اتاق خواب و همسر هرچی دنبالش گشت پیدا نکرد . و من باید چه عکس العملی داشته باشم و سارا تو خونه ی ما نشست و پا نشد در صورتی که من تو خونه اش کار کردم و تو مهمونی خودش خوش برخورد شده بود تا  من خوب رفتار کنم و خیلی خوبه که من دقیقا می تونم پیش بینی کنم که نقشه هاش چه هست و باید قوی تر باشم و مهارت بیشتری بدست بیارم . و آدم های حسود دور و برم زیاد هست و من هم باید بلد باشم که چطور بازی کنم . و طرح دوستی میریزه با آدم ها و اینطور هم ازشون استفاده می کنه و هم ضربه می زنه و معصومه هم گفت که سارا به  زندادش گفته که میاد و حالا تصمیم گرفته که نیاد و به احتمال زیاد به خاطر اینه که من دارم میرم و میخواد اینو بگه که هرجا من هستم اون نمیاد و باید بیشتر خونه پدرم برم 

بیچاره من که همچین بد خواهانی دارم و نمی دونم چکار کنم و نگرانم می کنن اینجور آدم ها و یاد حرکت سارا تو شمال افتادم که بی خود و بی جهت گیر داد به برادر و هی می گفت اینو بیار و اونو بیار و تو مسافرت خانومانه هم چه کرد و گذاشت رفت و میخواست که برگرده و واقعا عقرب فامیل هست و از طرفی جوری رفتار می کنه که بقیه را جذب می کنه . رشته پلو درست کرد . فیلم های مامان رو گذاشت در روز سالگرد و غذا ها رو می پزه و بدون وجود من کاری می کنه که به همه خوش بگذره و باید چه کنم و همه هم تشخیص میدن ولی چون احتیاج دارن رفت و آمد می کنن و رفتار من چه باید باشه . الهی بگردم دور خودم که اینجور آدم ها دور و برم هستند و خب حالا برگردم به کارهام 

آرایش 

ظرف های سیزده به در 

سالاد الویه 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ری مووی باربری تهران 22638892.. 44964771 مجموعه بو گردی آرش کمانگیر مرادي معرفی برندهای معروف ایرانی / مقالات / گردشگری زنگ تفريح مرجع دانلود طرح درس مناسبترین لوازم خانگی برقی محدودیت منابع آب