با خانم معلم دختر حدود نیم ساعت چهل دقیقه صحبت کردم و معلم بهداشت هم بود و از سیما رهبر گفت و پسرش که پشت کوهی بود و پزشکی قبول شد و این که کل نود روز تابستان را هر روز یک کتاب داستان خوانده بود و روانخوانی اش عالی شده بود و من باید برم کتاب داستان های آخر کتاب اول را بخرم وفکر کنم اینترنتی بخرم بهتره و درباره بورسیه حرف شد و از دختر خیلی راضی بود چون من از طریق Khan Academy با دختر ریاضی کلاس اول 1st gradeرا کار کردم و چقدر حرفه ای این نرم افزار ریاضی را به بچه درس می دهد و اینطور می شود بچه هایی که از این امکانات استفاده نمی کنن با داشتن استعداد زیاد عقب مانده میشونند و برچسب درس نخوان بهشون زده می شود و تقریبا می تونم بگم که مشکل سیستم آموزشی ماست و مشکل طریقه آموزش دادن هست و یوسی مث دختر را هم به روش فلای لیدی انجام دادیم و پنج دقیقه پنج دقیقه هر تمرین را انجام دادیم و بسیار مفید بود چون درست هست که تکالیف تمام نشد ولی فهمیدیم که کجاها دختر ضعف داره و کجا ها نقاط قوتش هست و خوشحالم که اینطوری تمرین می کنیم و به قول فلای لیدی روش اورژانسی و کمیود وقت فرق داره با زمان های عادی

کلاس زبان دختر را ثبت نام کردم و روزهای زوج انداختم به اصرار دختر ولی همه جوره فکر می کنم باید روز های فرد بره و حالا فردا آزمایش روز فرد بره تا من تصمیم بگیرم شنبه بره یا نه ؟

ثبت نام طرح ترافیک را انجام بدم 

همسر زنگ زد که چرا عصبانی بودی برای تمرین پیانو پسر و صدات تو جلسه پخش شده و صدای گوشی بلند بوده و جواب من 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سید السّاجدین Day of Ashura: Ashura photos بحر عميق . به سوی عشق... دیزل ژنراتور - قیمت دیزل ژنراتور Maurice لوازم آرایشی و بهداشتی تیراژه شهرکرد