دیروز خواهر زنگ زد که بریم خونه دختر دایی فاطی و کلی هم درباره زنداداش ها حرف زد و دیدم که چقدر نظراتمون بهم نزدیک هست و دلیلش به خاطر عکس ها بوده که تو گروه گذاشته شده و دلیل این که سمیرا تو گروه خانواده پذیرفته شد یک دلیل اساسیش سارا بوده و دلیل اینکه من تو خانواده همسر پذیرفته شدم دلیل اساسیش مژگان بوده و چقدر آدم ها می تون تو زندگی ها موثر باشن و چقدر آدم ها بازیچه دست دیگران هستن و همسر هم فوق العاده می تونه بازیچه بشه و خودش اصلا خبر نداره و چقدر نگرانی های من زیاده و اگر نوشته ها و حرف های فروکس و بنجامین نبود رسما نابود شده بودم و چقدر موثر بودن این آدم ها تو مدیریت خودم و خدا رو شکر که این آدم ها رو دارم و گروه آمریکای فلای لیدی هم بی نظیرن و هرچقدر خدا رو شکر کنم باز کمه 

نوشتن بهترین مدیتیشن هست و بهترین وسیله پاکسازی روح و روانه . و چقدر هیجانزده هستم و دلیلش اینه که فروکس کلی فیلم جدید تو یو تیوب داده که هیجان دارم هر چی زود تر برم ببینم ‌ . البته کار شکنی های همسر برای شارژ اینترنت باعث نگرانیم میشه و یکی از آدم هایی که بهترین استفاده ها رو از اینترنت کرد شاید من باشم و دلیلش تسلطم به روی زبان انگلیسی بود ولی همسر نگران اینه که حد استفاده از اینترنتم زیاده و شاید توجهم بهش کمه و این مشکل منه و نظرش اینه که تو الویت دهمه منه و دوست داره که لااقل تو الویت سوم و چهارم باشه 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عسل نازچت|چت|چت روم|چت روم فارسی خرید مبلمان اداری تهران مجله خبری Jose mimazy عاشقتم مريم❤💝 Rob Carlos بزرگترین سایت دانلودی ایران