مهرنوش روبردم تا یه جایی رسوندم و پسر را هم سرقرار پیاده کردم و بعد خودم اومدم . آقای جمشیدی بود و منتظر شدیم تا قیاسی هم اومد و جلسه خیلی شادی برگزار شد وجمشیدی هم خیلی خوب توضیح داد خواسته های من را . مهرنوش  نون خشک ها را برد و سالاد الویه را برد و کله پاچه را برد و دو تا جعبه شکلات و یک جعبه گز . چقدر حس خوبی دارم که کارها رو انجام داد و کلی از کارهای عقب افتاده ام انجام شد . و نمی دونم زیر یخچال رو تمیز کرد یا نه و جاروبرقی ماند . و خواهر هم خیلی پیام های خوبی می دهد . هنوز هم اعتقاد دارم که مشاور بیرانوند بیاد . و کیسه برنج رو آوردم و بریزم تو ظرفش و پیاز داغ ها را سرخ کنم و جاروبرقی بکشم و طی بکشم و قالیچه رو هم پهن کنم روی بند بالکن. ماشین هم تمیز شد . و برم سراغ درس دختر . جاکفشی هم تمیز نشد . و موکت های اتاق ها رو هم دستمال نکشید. و قالیچه های اتاق ها هم ماند. خرید دارم برای خانه . آب لیمو . تخم مرغ . و غیره. 

برگه نوشتن لیست کتاب هایی که مطالعه می کنم رو هم پرینت گرفتم تا هر مطلبی رو که می خونم توش یادداشت کنم . و باید کارهای فلای لیدی رو هم پرینت بگیرم . 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عباس سلیمی لدار اجاره ماشین عروس و رنت و کرایه انواع خودرو سوشیا Stephanie pezeshki بهترین وبلاگ دانلود بازیهای جدید کامپیوتری آسان درمان حوزه it Amanda shopping 11 بک لینک و رپورتاژآگهی